Natura to nasz dom

Piękny ogród to marzenie wielu osób, ale żeby cieszyć się zieloną i zadbaną przestrzenią wokół domu, trzeba odpowiednio ją zagospodarować oraz właściwie o nią dbać. Dlatego pierwszy krok w kierunku założenia własnego ogrodu, powinien polegać na kontakcie z nami, czyli z firmą „Dom w Ogrodzie”. Jak sama nazwa wskazuje, dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci mogli czerpać satysfakcję z obcowania z naturą, kiedy tylko otworzą drzwi, aby wyjść na zewnątrz.

Działamy od 1999 roku, wtedy właśnie podjęta została decyzja o przekształceniu dwóch gospodarstw ogrodniczych w rodzinną firmę. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą iglaków, krzewów oraz innych roślin – zarówno ogrodowych, jak i domowych. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby zainteresowane zakupem kilku roślin rabatowych lub doniczkowych, pragnące zasadzić w swoim ogrodzie różne gatunki drzew i krzewów, ale również nabywcy hurtowi. Każdy traktowany jest w sposób indywidualny, tak więc korzystając z naszej oferty, można liczyć na rzetelna obsługę, miłą atmosferę oraz kompletną realizację planów związanych z zakładaniem ogrodu albo wprowadzaniem zieleni do domu czy biura.

Z racji tego, że dysponujemy powierzchnią 7000 m², możemy proponować naszym Klientom szeroki wybór gatunków i odmian roślin, takich jak choinki w doniczkach, drzewa liściaste, krzewy, byliny czy storczyki. W razie potrzeby chętnie pomagamy w podejmowaniu decyzji co ostatecznie kupić. Możemy też polecić niezbędne w danym przypadku akcesoria i narzędzia ogrodnicze. Rośliny sprowadzamy z najlepszych polskich szkółek, dlatego mamy pewność, że dostajemy asortyment najwyższej jakości, którą utrzymujemy stosując naturalne nawozy i opryski. Dzięki nim wzmacniamy jeszcze dobrą kondycję roślin. W efekcie aż 95% z nich przyjmuje się w nowych warunkach.

Firma „Dom w Ogrodzie” świadczy również usługi ogrodnicze. Możemy zająć się przestrzenią wokół domu w kompleksowy i profesjonalny sposób – począwszy od sporządzenia projektu ogrodu, poprzez jego założenie, urządzenie, zasadzenie roślin, na regularnej pielęgnacji kończąc. Ponadto specjalizujemy się w aranżowaniu wnętrz zielenią. Czyli podejmując współpracę z nami można mieć nie tylko dom w ogrodzie, ale także ogród w domu!

Kochamy rośliny oraz przyrodę – nasza działalność jest jednocześnie naszą pasją. Poza tym mamy już wieloletnie i bogate doświadczenie w branży ogrodniczej. Wszystko to sprawia, że możemy zagwarantować Klientom wyjątkowo zadbane produkty oraz usługi na najwyższym poziomie.

Każdy, kto ma ochotę obejrzeć dostępne rośliny, może bez problemu dostać się do naszego sklepu ogrodniczego. Jego niepodważalne zalety to dogodny dojazd i sprawna komunikacja wewnętrzna, która znacznie ułatwia załadunek ciężkich towarów. Dysponujemy również samochodami dostawczymi, w związku z tym zapewniamy niezawodny oraz terminowy transport zamówionych roślin.

Wszystkie osoby, które chcą, aby otaczała je estetyczna zieleń, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!